BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11676388
nr 1167 6388
Golvlampa
mässing
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:58:21
100 kr
200 kr
Mässing